STRONA GŁÓWNA            
   
 Oferta handlowa FIRMA GAZ-SERWIS  PORADNIK KIEROWCY  KALKULATOR PRACA KONTAKT

Jesteś w: O FIRMIE GAZ SERWIS

 


O FIRMIE GAZ SERWIS
 

 
  N A  S K R Ó T Y

 
 

Firma GAZ SERWIS istnieje na rynku usług motoryzacyjnych od 1995 roku. Prowadzimy działalność w kilku branżach, a nasze usługi są na najwyższym poziomie.
Zajmujemy się wdrażaniem systemów zasilania gazem skroplonym, propan-butan w pojazdach samochodowych.

W pierwszym latach działalności modyfikacji podlegały głównie pojazdy wyposażone w gaźnikowy system zasilania. Wraz z pojawieniem się na polskich drogach pojazdów wyposażonych w system wtrysku benzyny rozpoczęto montaż instalacji gazowych również w tych pojazdach.

Obok samochodów gaźnikowych, które królowały w tym okresie na polskim rynku motoryzacyjnym, zaczęły pojawiać się w coraz większej ilości samochody wyposażone w układy wtrysku paliwa i sondy Lambda.

W krótkim czasie okazało się, że bez stałego podnoszenia naszej wiedzy o nowoczesnych układach wtrysku paliwa w samochodach oraz stałego zaplecza technicznego trudno będzie sprostać nowym wymaganiom.

Dlatego nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach podnosząc kwalifikacje a tym samym standard wykonywanych usług nasze doświadczenia łączymy z odpowiedzialnością i nieustannym śledzeniem nowości rynku motoryzacyjnego.
Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, aby zaproponować najlepsze rozwiązania.

Specjalizacją naszego warsztatu jest profesjonalny montaż samochodowych instalacji gazowych zarówno starszych generacji jak i nowoczesnych zespołów sekwencyjnego wtrysku paliwa gazowego IV generacji do zastosowania w nowoczesnych silnikach.

Wysoka jakość naszych usług, oraz duże wieloletnie doświadczenie w temacie instalacji gazowych przyczyniają się do ciągłego wzrostu zadowolonych klientów. Tylko prawidłowo zamontowana instalacja oraz dobrze dobrane jej komponenty do danego modelu dają gwarancję prawidłowej eksploatacji auta oraz zadowolenia z inwestycji poniesionej przez Państwa, której celem jest dalsza oszczędność w eksploatacji pojazdu. Na zamontowane przez nasz warsztat instalacje dajemy 24 miesięczną gwarancję, fakturę oraz świadectwo homologacji niezbędne przy rejestracji pojazdu.

Oferujemy również pogwarancyjny serwis wszystkich dostępnych na rynku instalacji gazowych.

Przede wszystkim dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego kontrola szczelności instalacji gazowej w Państwa samochodzie przeprowadzana jest za darmo.

 

Przyjedź i sprawdź czy jeździsz bezpiecznym samochodem,
to nic nie kosztuje, a może zapobiec tragedii !

   
 

 

  Copyright © GAZ SERWIS Pawłów
Wykonanie: Piotr Maj